Head ideed

Sellele lehele paneme kirja kõik head mõtted ja suurepärased ideed selle kohta, kuidas SBF-i levitada ja seda praktiseerida. Anna teada, mida sina teed!

  • Soul Body Fusion®’i kaugseansi grupp koguneb E õhtuti 19.30-21. 
    Võid liituda ükskõik millisest oma paigast, hoides peopesi mõnekümne minuti vältel ülespoole ning esitades taotluse vaimu/hinge ja keha ühinemiseks!
  • Tegime laheda Tartu rahvaga ÜksOlek klubi. Harrastame edasijõudnute Spirit Body Fusion praktikat (looja Mari Lauk), teeme Ashtatara ja Mark’i uusi kanaldusi, jagame kogemusi ja muud huvitavat. Osalustasu on annetuspõhine. Kohtumised toimuvad kord kuus KehaMeeleKoolis, aadressiga Rüütli 4. Huvi korral kirjuta!
  • SBF-d saab teha olukordadele, asjadele, loodusele, loomadele, Maale, kõigile inimestele jne. Iga kord, kui annad seansi – saad seansi. Iga kord, kui hinge ja keha ühinemist ütled või mõtled, käivitub protsess.
  • Väga hästi töötab energeetiline metallraha kodeerimine. Tee müntidele SBF-d ja neid kasutades algab protsess aktiivselt igaühega, kes seda rahamünti puudutab. Aga mis saab vabast tahtest, tekib küsimus? Olge mureta, kui vaim/hing ei taha inimesse tulla, siis ta ka ei tule – ja vastupidi! 
  • Mõtle välja oma sõber-sugulane või sihtgrupp, kellele saaksid SBF-d tutvustada. Paljud inimesed vajavad “ilusat juttu”, isegi kui nad tegelikult asja eriti nagu ei usugi maises plaanis. Kuid kõigil on olemas kõrgem Mina, kes seda huviga kuulab ja õigel hetkel reageerib. Praktiline kogemus tuleb kasuks – levita Jonette subtiitritega videot või soovita raamatus olevat õpetust. Jaga meie kodulehte ja FB-d. Kui oled küllalt julge, hoia SBF energiavälja ühe või mitme inimesega ruumis. Oleme kindlad, et Ashtatara ja Mark tulevad abiks kohale, nagu nad seda on lubanud! (Vaata ka nende kanaldusi.)
  • Mine ja tee oma kodukoha raamatukogus “KEHA JA HING KUI TERVIK – tervendav ja avardav ühendus Soul Body Fusion” raamatuesitlus. Riigiasutusena saavad raamatukogud ürituste korraldamiseks finantse ja nad on väga rõõmsad, kui õnnestub seda ka väljastpoolt tuleva initsiatiivi rakendamiseks kasutada. … Enne tuleb teha vaid üks asi – ise raamat läbi lugeda!

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga