Jonette Crowley

Jonette Crowley, Soul Body Fusion®’i looja, on rahvusvaheliselt tunnustatud spirituaalne õpetaja ja keskuse Center of Creative Consciousness (Loova Teadvuse Keskuse) rajaja. See on organisatsioon, mis edendab spirituaalset ärkamist.

Jonette Crowley on raamatu “KEHA JA HING KUI TERVIK – tervendav ja avardav ühendus Soul Body Fusion” (Pegasus 2014) autor. 2014. aasta septembris külastas Jonette esmakordselt ka Eestit, kus juhendas SBF praktikute ja oma kanalduste seminari.

Jonette Crowley ETV saates Terevisioon 10.09.2014  VAATA!

Jonette Crowley on selgeltnägemis- ja tervendamisvõimega tänapäeva oraakel-müstik, kel on oskus hoida energiaid, mis kannavad ka teisi inimesi kogema nende enda sisemist tõde. 1980-ndate lõpust alates on ta kanaldanud vaimsete teejuhtide Valge Kotka ja Mark’i õpetusi – nende juhendamisel korraldab ta transformatiivseid õpitubasid nii USA-s kui Euroopas. Ta on käinud rohkem kui kuuekümnes riigis ja praegugi viib ta gruppe pühadesse, hea energiaga paikadesse üle maailma. Jonette’i reisidest, õpitubadest, veebikursustest, CD-dest, audiomaterjalidest, meditatsioonidest ja telefoniseanssidest leiab infot aadressilt www.JonetteCrowley.com, tema aktuaalsetest tegemistest saab teada FB-leheltSoul Body Fusion®’i sündmusi ja infot kajastavad Facebook ja veebileht www.SoulBodyFusion.com. Videokanal www.youtube.com/user/CreativeConc.
Hariduselt on Jonette Crowley ärijuhtimise magister. Ta elab USA-s Colorado osariigis.

Siin on kanaldus, mille Jonette tegi enne Eestisse tulekut meie rahva ja maa kohta:

“Kallid Eesti hingeõed ja -vennad!

Kui vaatan üldist Eesti rahva kollektiivset teadvust, näen ma, et teie südamed on väga avali, kuid need on saanud tunda lööke nii palju kordi, et eneses kahtlemine on muutunud teie suurimaks needuseks. See tõukab toimima kadetsemise, väiklase naaklemise ja üldise usaldamatuse õhkkonnas… Ükski neist teguviisidest ei ole teie südamete hiilguse vääriline. Kui keskendute loomupärasele armastusele ja oma hinge kuldsele kiirgusele, tunnete, et Universum on täiuslik ja armastades olete te tõepoolest Universumi Meistrid.

Rahvusena on teie loomulik kaastunne kaetud hirmuga. Aga paraku, hirm ei võida kunagi! Teie sisemiste ja väliste vaimsete läbimurretega kaasnev manifestatsioon saab olema üllatavalt ettearvamatu ja astmeliselt eskaleeruv. Pole ime, et olete valinud elamise just siin ja praegu!”

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga