Jonette Crowley, Soul Body Fusion’i looja, on rahvusvaheliselt tunnustatud spirituaalne õpetaja ja keskuse Center of Creative Consciousness (Loova Teadvuse Keskus) rajaja. See on organisatsioon, mis edendab spirituaalset ärkamist.

Jonette Crowley on raamatu “KEHA JA HING KUI TERVIK – tervendav ja avardav ühendus Soul Body Fusion” (Pegasus 2014) autor. 2014. aasta septembris külastas Jonette esmakordselt ka Eestit, kus juhendas SBF praktikute ja oma ning MARKi kanalduste seminari. Teist korda viibis Jonette taas Eestis 2017. aasta kevadel.

Jonette Crowley 10.09.2014 ETV saates Terevisioon 10.09.2014

Jonette Crowley on selgeltnägemis- ja tervendamisvõimega tänapäeva oraakel-müstik, kel on oskus koguda ja hoida energiaid, mis kannavad ka teisi inimesi kogema nende enda sisemist tõde. 1980ndate lõpust alates on ta kanaldanud vaimsete teejuhtide Valge Kotka ja MARKi õpetusi – nende juhendamisel korraldab ta transformatiivseid õpitubasid nii USAs kui Euroopas. Ta on käinud rohkem kui 60 riigis ja praegugi viib ta gruppe pühadesse, hea energiaga paikadesse üle maailma. Hariduselt on Jonette Crowley ärijuhtimise magister. Ta elab USAs Colorado osariigis.

Jonette’i reisidest, õpitubadest, veebikursustest, CDdest, audiomaterjalidest, meditatsioonidest ja telefoniseanssidest leiab infot aadressilt JonetteCrowley.com, tema aktuaalsetest tegemistest saab teada FB-lehelt.
SBF sündmusi ja infot kajastavad Facebook ja veebileht soulbodyfusion.com. Videokanal youtube.

Siin on kanaldus, mille Jonette tegi enne Eestisse tulekut meie rahva ja maa kohta:

“Kallid Eesti hingeõed ja -vennad!

Kui vaatan üldist Eesti rahva kollektiivset teadvust, näen ma, et teie südamed on väga avali, kuid need on saanud tunda lööke nii palju kordi, et eneses kahtlemine on muutunud teie suurimaks needuseks. See tõukab toimima kadetsemise, väiklase naaklemise ja üldise usaldamatuse õhkkonnas… Ükski neist teguviisidest ei ole teie südamete hiilguse vääriline. Kui keskendute loomupärasele armastusele ja oma hinge kuldsele kiirgusele, tunnete, et Universum on täiuslik ja armastades olete te tõepoolest Universumi Meistrid.

Rahvusena on teie loomulik kaastunne kaetud hirmuga. Aga paraku, hirm ei võida kunagi! Teie sisemiste ja väliste vaimsete läbimurretega kaasnev manifestatsioon saab olema üllatavalt ettearvamatu ja astmeliselt eskaleeruv. Pole ime, et olete valinud elamise just siin ja praegu!”

SaveSave