Vaata Deborah tutvustust KANALDUSTEST. Ingliskeelseid kanaldusi saad lugeda Jonette Crowley blogist.
(Väljavõtted kanaldustest on tõlkinud Mari Lauk, muul juhul on juurde lisatud viide.)

”Koodid, mida te endas kannate, on Kosmilised Koodid, mis ühendavad teid kõrgema Tõe kiirteega. Te olete initsieeritud kui kosmose elanikud, kes kõnnivad mööda kuldset spiraali Maalt teistesse reaalsustesse. Need teised reaalsused on teist teadlikud. Te saate endale uued õpetajad. Inimkonna elustumine tuleb nende koodide kaudu. Inimkond on kõndinud kui surnu. See taasärkamine peab toimuma kõigepealt teie südameis ja viisis, kuidas te oma elu elate.

Teid on palutud olema üliolulises teenistuses. Teid palutakse astuda välja tavasuse reaalsusest. Kui te seda sammu ei tee, ei paluta teid jätkuvalt. Kuldne Ring liigub edasi nende juurde, kes on valmis astuma vapralt. See on muutuste aeg. See on tegude aeg. See on kõrgemasse kulgu astumise aeg. On tarvis vaid esimesi samme – kulg kannab teid sealt edasi. ÄRGE vaadake üle õla tagasi eilsete vastuste poole. Ärge vaadake külje peale, et saada teistelt inimestelt luba. Järgige oma “nina”, teie inspiratsioon väreleb teis ja loob toetatud imeliste avanemiste radasid. Ärge nõudke kinnitust põhjustele. Saage kinnitus sellest, mis on imetabane ja mõnikord liikuge edasi ilma kinnituseta.

Veevalaja ajastu on voolamise ajastu. Keegi ei saa hoida kinni ja samal ajal voolata. Need päevad on planeeritud kõrgemalt poolt – et te oleksite tunnistajad, et te vabaneksite, puhastuksite, võtaksite omaks, hoiaksite ja OLEKSITE. Te kannate oma olemuses piksevarrast. Rääkige sellest, mis vibreerib Kuldse Südame rütmis ja teid juhatatakse tõe juurde. Taevas on kohal – see jõudis siia, kui olite kangesti ametis. Märgake seda nüüd. Märgake seda oma pilkude selguses, kui jalutate üle looduse väljade. Nähke seda oma sõprade kauniduses ja nähke seda, vaadates peeglisse. Nähke seda. Püha. Püha. Püha. Shalom. Oleme täiuslikud.”

* Kanaldus on tehtud Iisraelis, juunis 2015.

SaveSave

SaveSave

SaveSave