Vaata MARKi tutvustust KANALDUSTEST.
Vaata ka MARKi kanaldatud vastuseid KKK.

Otsekanaldusi inglise keeles saad kuulata Loova Teadvuse Keskuse koduleheküljel.
Kirja pandud kanaldusi saad lugeda Jonette Crowley blogist.
(Väljavõtted kanaldustest on tõlkinud Mari Lauk, muul juhul on juurde lisatud viide.)

*****

MARKi KANALDUS XII

Nii kaua kui tunned, et Meistrid on miskit moodi rohkem oskuslikud kui Sina, ei astu Sa kunagi nende sekka. On aeg mängida neidsamu mänge, mängida Meistrite teenistusplatsil. See arendab Sinu võimeid, Sinu valgust ja Sinu väge. (…)”

*****

MARKi KANALDUS XI

Kui Sa oled õigesti selles, kes oled, on kõik Su teed õiged ja kõik Su saatused on võrratud. Ettemääratust ei ole olemas. (…)”

*****

MARKi KANALDUS X*

Hoolitsemise aluseks on olla hoolitsetud. Armastamise aluseks on olla armastatud. Andmise aluseks on vastuvõtmine. Teenistus on palju rohkemat kui lihtsalt andmine. See on oma olemuse väljendamine ilma pingutuse, ilma igasuguse kaotuseta. Aga kui vaatame inimkonna viimase paari tuhande aasta seisukorda, näeme saamise-kaevude kuivetumist. Me soovime, et langetaksite vaheuksed, kõik oma vastupanu, kõhkluse ja sügava karmilise süütunde, et Sind ennast teenitakse. (…) Kui Sa ei suuda olla rahuolekus, ei suuda Sa ka vastu võtta. (…)”

* Kanaldus on tehtud detsembris 2016.

*****

MARKi KANALDUS IX*

Dimensioonid avanevad. See osa Sinust, keda tunned, kogeb vaid 10% Sinu kõrgemat Mina. 90% avanevatest multidimensionaalsetest kingitustest saab Sinu multidimensionaalne Mina — mitte tema, kelle arvad end praegu olevat. Ühel päeval, mil teda kohtad, näed – ah niisuguseks olengi end vorminud kogu selle aja! (…)”

* Kanaldus on tehtud detsembris 2015.

*****

MARKi KANALDUS VIII*

 Meie edendame desorienteerumist. Tahame meelde tuletada: kui oma kõrgemaid kogemusi endale teadaolevatesse raamidesse paigutad, saad olema desorienteeritud. Sinu senine kogemus on rajatud piiratusele, nii et pead olema desorienteeritud selleks, et ümber orienteeritud saada. Me mõistame julgust, mida Sinu isiklik mina peab omama, läbides mõtete mustreid ning tundes kaotsiminekut. Me täname Sind ette ja samal ajal hoiatame Sind. (…)”

* Kanaldus on tehtud novembris 2015.

*****

 MARKi KANALDUS VII*

Sa mõjutad DNAd oma kavatsusega. Kavatsus paneb selle muutuma ja kõik. Sellepärast see ongi nii maagiline. Kui Sa tahad areneda, häälestub Su DNA järsku arenemisele, ilmuvad välja õiged õpetajad ja raamatud ning sõber ütleb just seda, mida Sul oli vaja teada. Kui see tase muutub stabiilseks ja Sa sead kavatsuse areneda veelgi, leiab Sinu DNA uue satelliidi, millele häälestuda ja mis on veel kõrgem, nii et Sa saad aina enam ja enam. Sinu kavatsus loob uue reaalsuse. Paljud inimesed arvavad, et uued energiad muudavad DNAd – see ei ole nii. Uued energiad, mis just nagu tulevad kusagilt, on alati olemas olnud. Sa oled rohkem looja, kui ise arvad. (…)”

* Kanaldus on tehtud Stockholmis 2007.

*****

MARKi KANALDUS VI*

Mida rohkem aega Sa veedad 9. dimensioonis, seda enam tunned end segaduses olevat, aga seda vähem Sa tegelikult üldse hoolid, et oled segaduses. (…) Ja kui miski Su elus ei tööta, leiad “ümbertee”, ilma et peaksid vajalikuks takistuse kaotamisega vaeva näha. (…)”

* Kanaldus on tehtud oktoobris 2014.

*****

MARKi KANALDUS V*

Võid märgata, et arenedes muutuvad Sinu hinnangud maailma kohta. Sa oled vähem karm ja Su arvamused näivad moonduvat aktsepteerimiseks. See võib Su isiksuse ummikusse ajada – sest suurimat jõudu saab ego kindlatesse vaatenurkadesse klammerdumisest. Võid leida end mõistmatus olukorras, meelevabas seisundis, loogiliselt segaduses, ent südames õnnelikumana, koguni nautimas neid vajuvaid liivasid oma jalge all. Tants kindlusetusega laseb võimalustel mitmekesistuda ja see on võrreldamatu varasema duaalse maailmapildiga. (…)”

 * Kanaldus on tehtud augustis 2014.

*****

MARKi KANALDUS IV*

Parim tasakaalu indikaator on rõõm. On olemas nii paljusid isikliku ja vaimse arengu teid, mis on täiesti rõõmutud. Te peate kaevuma oma karmas ja seda siis taas läbi elama, ja andestage see. Meie õpetus ei näe sellist lähenemist kui arenemist toetavat perspektiivi. Me aitame Sul reaalsust ümber häälestada nii, et vanad hädad ja vana tervendus asendatakse Sinu uue reaalsuse poolt. See toob esile kohad Sinu elus, kus oled sõltuvuses või oma võitlemisse kinni jäänud. See näitab Sulle kätte kohad, kus Sa kangekaelselt klammerdud millessegi, mis Sulle haiget teeb, aga see ei ilmuta ennast löögiga vastu nägu – sest kui oled juba kannatamas, on viimane asi, mida vajad, selle eest peksasaamine. (…)”

* Kanaldus on tehtud sügisel 2014.

*****

MARKi KANALDUS III*

Usalda ennast.  Kui Sa loed või mõtled millestki negatiivsest, hirmutavast või ebaõiglasest, kujutle, et Sul on oma südamest võime edasi anda “hoolimise koode”. Hoolivus on mõnikord lihtsam omadus või emotsioon üles leida kui armastus – armastus on nii suur, aga hoolimist suudad Sa tunda… See on isiklik, see on õrn. Need koodid, mida Sa edastad, on sarnased initsiatsiooni või graali koodidega, mille oled ehk juba saanud. (…)”

* Kanaldus on tehtud suvel 2014.

*****

MARKi KANALDUS II*

Sa pead äratama graali koodid. Need on Andidest leitud päikeseketta teine pool. Koos moodustavad need uue aluse inimteadvusele, mis on praeguse ja valgustatuse vahepealses olekus. Graali koodid on olemas igaühes ja need tuleb äratada, kui inimese teadvus on selleks valmis.”

* Kanaldus on tehtud aastal 2007 (allikas: SBF raamat).

*****

MARKi KANALDUS I*

Mina olen MARK. Olen kulgenud läbi suurte energiavahemaade. Ma tulin, et luua sild tundmatute dimensioonide eraldusele. Minu maailm on teisel pool aega, teisel pool põhjust, nii nagu teie seda mõistate. Ma olen tulnud äratama uusi ideid. Ma olen tulnud vastusena maailmast lähtunud mõtetele ja soovidele. Ma olen kosmose õpetaja ja õpilane.“

* Kanaldus on tehtud aastal 1989 (allikas: SBF raamat).

*****

DIMENSIOONID: kokkuvõte MARKi kanaldusest

Esimene, teine ja kolmas dimensioon: 3D-füüsilisus
See on füüsiline, materiaalne, käegakatsutava oleku tasand. Aeg ja ruum on siin lineaarsed. Isiklik fookus on meie keha, isiksus ja ego. Me kogeme seda oma viie füüsilise meele – kuulmise, nägemise, kompimise, haistmise ja maitsmise – kaudu.

Neljas dimensioon: lained ja energia
Kui 3D on aine osakeste aspekt, siis 4D on laine aspekt. See on vähem käegakatsutav ja hõlmab energiat, valgust, vibratsiooni, sagedusi, värvust, heli – kõike, mis esineb peamiselt laine kujul. Seda saame kogeda meelte ja sisetunde abil. 4D energiaravi tehnikad nagu akupunktuur, reiki ja homöopaatia mõjutavad tõhusalt 3D tihedamat füüsilist maailma.

Viies dimensioon: geomeetria ja sümbolid
5D väljendub sümbolite, koodide, geomeetriliste kujundite ja teiste matemaatiliste vormide kaudu. Need kuuluvad aeg-ruumi pidevustikku, aga on ka sillaks nähtamatute maailmadega. Näiteks reiki tervendav energia anti dr. Mikao Usui’le sümbolites; DNA aktiveerimiseks ja Soul Body Fusion’i tee loomiseks anti Jonette Crowley’le graali koodid. 5D tasandi sümbolite, kujundite ja koodide abil on võimalik sügav tähendus, vägi ja tervenemine.

Kuues dimensioon: magneetiline reaalsus
6D on esimene kõrgematest dimensioonidest, mis eksisteerivad aeg-ruumi piiridest väljaspool. Seda võib kirjeldada kui ühtset teadvust, lõputult laienevat ruumi. See on olemise, mitte tegemise ruum, millel pole kuju. Üks võimalus sinna siseneda on viia teadvus südamesse ja lasta sel lõputult laieneda. See on teadvuse tasand, kuhu minna ühtsust kogema – “imede ruum”. See meenutab magneetilist avarusruumi selle omas väes, ilma jõu ja liikumiseta. Teadvuse kõrgemad tasandid ei vaja ega salligi pingutust.

Seitsmes dimensioon: holograafiline teadvus
7D sisenemiseks pead kogema fundamentaalset muutumist, lahkumist singulaarsusest ja lineaarsusest, kuni tajud, et sinu olemus on holograafiliselt kõikjale keskendunud, nagu ka kõik muu. 7D on lai, lõputu maailm – “jumala teadvus”. Tundub, nagu sa oleksid kandunud erakordsesse mitmetahulisse ruumi, kus tajud nii ühtsust kui ka erisust. Kõik olemasolev areneb siis, kui mõni selle osa areneb. Jumal ei ole niivõrd olemine, vaid kõige segu ja koostoime. 7D on teadusliku “nonlocality / ilma asukohata” kogemine. Püramiidi ehk esoteerilise, kõikenägeva vaatenurga silma visualiseerimine on võimalik viide sellele, et oled sisenenud sellesse dimensiooni.

Kaheksas dimensioon: kvantteadvus
8D sisenemine tähendab rändamist tõenäosuses eksisteerivasse maailma – see on mustade aukude taga olev uks. Sinu esimene kogemus on arvatavasti uskumatu kiirus või muutused, mis lõpevad avaldamatute, aga teadaolevate potentsiaalide tühjuses. Teadlased võivad üldistada meie universumi mõõtmeid ja suudavad leida umbes 3% eksistentsist – ülejäänu on tume aine. See on teadvuse ruum, mis võib viia kvantmuutuseni sinu elus.

Üheksas dimensioon: paralleelsed multireaalsused 

Jätkub…

Me loome elu oma teadvuse tasandilt. Seega on meie kogetud maailm meie isikliku teadvuse fundamentaalse oleku ja struktuuri otsene peegeldus.

Teadvus iseenesest on jagamatu, dimensioonid asuvad üksteise sees ja on omavahel seotud. Eri juhendajad kirjeldavad dimensioone erinevalt. Meie stabiilsus kõrgemates dimensioonides tekitab kriitilise massi, mis ergutab teisi oma potentsiaali avama. Selline isiklik avardumine nõuab hinge ja keha kindlat ühendust.

 (Allikas: Jonette Crowley raamat “Keha ja hing kui tervik – tervendav ja avardav ühendus Soul Body Fusion”)

SaveSave