Kanaldustest

Jonette Crowley kanaldab kosmilist vaimset teejuhti Mark’i ja Atlantise jumalannat Ashtatarat, kelledel on Soul Body Fusion®’i sündimisel suur roll. Mark ja Ashtatara lähetavad inimkonnale tähtsaid sõnumeid, mis aitavad meil kõigil paremini oma teekonda läbida. Vastavalt kosmilisele plaanile lisanduvad sõnumitega ka teised kõrgemad juhid.

SIINKOHAL SAADAME NEILE OMA TUHANDED TÄNUD ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥…!!!!!

Ahstatara - magav jumalanna

Ashtatara – magav jumalanna, ajaloomuuseum, Valletta, Malta (Foto: Wikipedia)

Mark – kosmiline vaimne teejuht, kelle soovitusel lisandus hinge ja keha ühendamise protsessile kaubamärk ja sellest sai Soul Body Fusion®. Mark tuleb igaühe juurde, kes kutsub. Ta ei pruugi sinuga otsesõnu kõneleda, nagu Jonette puhul juhtub, aga ta on kohal ja suhtleb telepaatiliselt.
Otsekanaldusi saad kuulata siin.

Ashtatara – legendaarne Atlantise kuninganna, äärmiselt kõrgelt arenenud jumalik olend. Tema abikaasa, veeuputuseelne maailmade looja – Maa Isand ja Kaitsja, Asuara Sidha – jumalasarnane maaväline olend, on teistes kultuurides tuntud ka kui Ra, Rama, Poseidon. Legendi järgi pandi Ashtatara peale Maa Isa ja Kaitsja reetmist ja tapmist Atlantise sõjas unenäotaolisse seisundisse ja peideti maa-alusesse kambrisse. Kamber suleti kaitsva kilbi ehk spirituaalse loitsuga, kuni ta kuuleb inimkonna kutset ärgata.
Inglisekeelseid kanaldusi saad lugeda Jonette Crowley blogist.

Deborah – vägev Vana Testamendi Kohtunike-raamatus kirjeldatud prohvet, kes toob kohale aktivatsioonid, mis iganes on vajalikud meie igaühe jaoks. Deborah tegi endast avalduse Sinise Täiskuu päevaks, 31. juulil 2015.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga