KKK

ehk korduma kippuvad küsimused:

  • Kust  saab raamatut KEHA JA HING KUI TERVIK – tervendav ja avardav ühendus Soul Body Fusion” osta ?

Eks ikka suurimatest raamatupoodidest – Apollo, Rahva Raamat, kirjastuse Pegasus internetipoest jne.
Kõige HINNASOODSAM on aga nii: osta raamat Rahva Raamatu e-poest (hind madalam kui püsikliendihind) ja mine kauplusse sellele järele – aadressi saad tellimust tehes ise välja valida. Lisanduv transpordikulu on 00.00 €.

  •  Kes on Ashtatara?

Ashtatara on legendaarne Atlantise kuninganna, äärmiselt kõrgelt arenenud jumalik olend. Tema abikaasa, veeuputuseelne maailmade looja – Maa Isand ja Kaitsja, Asuara Sidha – jumalasarnane maaväline olend, on teistes kultuurides tuntud ka kui Ra, Rama, Poseidon. Legendi järgi pandi Ashtatara peale Maa Isa ja Kaitsja reetmist ja tapmist Atlantise sõjas unenäotaolisse seisundisse ja peideti maa-alusesse kambrisse. Kamber suleti kaitsva kilbi ehk spirituaalse loitsuga, kuni ta kuuleb inimkonna kutset ärgata. Vaata ka tema kanaldusi.

  • Kes on Mark?

Mark on valgusolend, kosmiline vaimne teejuht, kelle soovitusel lisandus hinge ja keha ühendamise protsessile kaubamärk ja sellest sai Soul Body Fusion®. Vaata ka tema teisi kanaldusi.

Mark’i ja Jonette Crowley vastuseid küsimustele loe MIS ON SOUL BODY FUSION®? alt.

  • Kes on Deborah?

Deborah on vägev Vana Testamendi Kohtunike-raamatus kirjeldatud prohvet, kes toob kohale aktivatsioonid, mis iganes on vajalikud meie igaühe jaoks. Vaata ka tema kanaldusi.

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga