SBF õpetajakoolituse läbinud grupp koos Jonette Crowley’ga Saksamaal Emdenis, sügis 2017.

SBF praktikute õpetajaid koolitab meetodi looja Jonette Crowley kord aastas maailma eri paigus. Nende koolituste kohta loe lähemalt soulbodyfusion.com. Eestisse on siiani koolitatud 3 SBF õpetajat: Agnes Karro (2014), Kristi Tarum (2014) ja Mari Lauk (2017).

SBF praktikuid koolitavad SBF õpetajad üle maailma. SBF praktiku kursuseid Eestis on praegu võimalik läbida nii eesti kui ka vene keeles.

* * * * *

KURSUSED EESTI KEELES

SBF praktiku kursuste toimumise aegade kohta saad infot, liitudes siin või vaimustav.ee kodulehe uudiskirjaga, samuti FBs SoulBodyFusion Eesti ja Vaimustav.ee kaudu.

Huvi korral võid ka kohe kirjutada/helistada kontaktidele meie saitidel või täita registreerumisvormi ja me võtame Sinuga ise ühendust!

* * * * *

KURSUSED VENE KEELES

Tanya Gutova (Harikirtan Kaur)

Sertifitseeritud SBF õpetaja Tanya Gutova (Harikirtan Kaur, tõlkes Jumala laul või laul Jumalale) on pärit Moskvast. Eestiga on teda varem sidunud KehaMeeleKooli korraldatud auramediaatorite kursusel osalemine ja sellest tekkinud sõpruskond.
Lisaks SBF ning auratransformatsioonide läbiviimisele teeb Tanya regressiooniteraapiat (Regression Therapy / TimeLine Healing), valguseteraapiat (Universal White Time Healing) ja omaloodud spirituaalset tehnikat nimega rekalibratsioon (Recalibration).

Kursused

Individuaaltundide ja -kursuse tegemiseks vene või juudi keeles kontakteeru otse Tanyaga:
Facebook: Harikirtan Kaur
Skype: Harikirtan
E-post: tanya.gutova[ät]gmail.com
Telefon: +7903 501 78 65
Koduleht: maha-rani.com
Tanya venekeelne SBF videoseanss

 

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSaveSaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave