2014. aastal ilmus kirjastuse Pegasus väljaandena Jonette Crowley raamatu “SOUL BODY FUSION – The Missing Piece for Healing and Beyond” eestikeelne tõlge “KEHA JA HING KUI TERVIK – tervendav ja avardav ühendus Soul Body Fusion”. See praktiline käsiraamat tutvustab SBF meetodi energeetilist ja teaduslikku tausta väga põhjalikult. Muu hulgas kirjeldatakse ka seansi iseseisvat läbiviimist.

Raamatu “Keha ja hing kui tervik – tervendav ja avardav ühendus Soul Body Fusion” esikaas

“Sinu hing on sinu side universaalse allika külluse ja väega. Kui keha ja hing on ühendatud, saad sa olla see jumalik inimene, kelleks sa loodud oled.
Soul Body Fusion® on lihtne, turvaline ja kiire meetod, mida saad teha endale ja teistele: see muudab keha rakutasandil kõrgeimas võimalikus valguses, mida see hoida suudab. Muutused on püsivad ja samas piiritud.
Keha ja hing kui tervik on võti, mis võimaldab enesetervenduse ja oma potentsiaali avanemist praeguses elus – ilus, tervises, armastuses ja kooskõlas kogu looduga.
Teadvuse laienedes langeb eraldatuse ja segaduse loor. Me tunneme, et oleme kõik seotud jumalikud isikud ja saame luua südames igatsetud elu – endale, teistele, Eestis ja kõikjal.”

Raamatu SISUKORD:

Miks just praegu Soul Body Fusion?
1.  Meie potentsiaali puuduv lüli…
2.  Maa elementide aktiveerimine…
3.  Jumalanna ja Graali koodid. Meie DNA äratamine…

Protsess
4.  Soul Body Fusion’i saamislugu…
5.  Hinge ühendamine endas…
6.  Soul Body Fusion’i tegemine teistele…
7.  Tervendamine ja tervendajad…

Tungime sügavamale
8.  Teadus ja hing…
9.  Veel kasulikke ideid, kuidas spirituaalselt edasi areneda…
10. Allikad ja korduma kippuvad küsimused…
11. Selguse toomine müsteeriumitesse…
12. Kutse teenimisele…

Allikas: pegasus.ee

PS Kust raamatut saab? Vaata KKK.

SaveSave