Tagasiside

Siia lisame tagasiside neilt, kes on Soul Body Fusion®’it teinud ja soovinud oma kogemust ja tunnet jagada!

„Olen seda tehnikat praktiseerida juba jõudnud üksjagu alates 13. septembri koolitusest. See on nagu uus keel, mille omandamine oli igati ajastatud ja ka “vältimatu”: ütleks, et üllatusena see SBF mulle tuli, sest läksin Jonette’ga [Crowley] kohtuma hoopis teistel motiividel. Ei osanud arvata, et Hinge kui üht kõige keerulisemat substantsi Kõiksuses saab sellisel “lihtsustatud” moel käsitleda. Loomulikult ma mõistan, et see sai teoks alles nüüd, kus me planeediga toimuvad jätkuvalt sellised pöörased muutused: üha kasvaval kiirendusel tõuseb Maa “sagedus” jne.“ / Tõnu (SBF praktik).

“Tänaseks on minu esimesest Soul Body Fusion®’i seansist möödunud umbes kaheksa kuud, vahepeale jäävad kursustel osalemine, kaugseanss telefoni teel ja seanss video kaasabil. Muutused? Kadunud on enamus kõhklusi-kahtlusi, tüütud peataolekud ja südamevärinad, üleskerkivad küsimused leiavad ruttu vastused, psühholoogilised barjäärid saavad teadvustatud ja hõlpsalt ületatud. Mina olen rohkem mina, üles-alla meeleolukõikumised nagu südamefilmigraafik on asendunud piltlikult rahulikult voogava merelainetusega. Tunnen end enesekindla ja iseteadvana, ja et esimest korda elus on mul teistele midagi ka anda. Ja see on küll nüüd üks paganama hea tunne 🙂 ” / Katrin (SBF praktik).

“Soul Body Fusion® paneb inimese seestpoolt õitsema. Kohale jõuab side endaga, mis on senimaani puudu olnud ja esimest korda elus on tunne, nagu oleks „nulli jõudnud”. Tervenemise ja tervikuks muutumise ülisuurt tungi enam ei ole, sest on tajutav, et edasine areng toimub peaaegu iseenesest, ainult olemise plusspoolel. Seetõttu saab olla rohkem rõõmus ja rohkem kohal. Lisaks olen täheldanud tunduvat keha noorenemist.” / Mari (SBF praktik).

 

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga